EKOLOGICKÁ NABÍDKA
ZA KAŽDÉ USPOŘENÉ CD 20 KČ SLEVA

 Vážení přátelé,
připravili jsme pro Vás „ekologickou nabídku“: Objednáte-li si více než 1 CD či DVD, nabízíme možnost nahrát soubory hromadně na jeden nosič, pokud je to kapacitně možné (např. 3 CD na 1 DVD). Za každý ušetřený CD nosič Vám odpočteme 20 Kč, za každé ušetřené DVD 30 Kč.

Příklad: Objednáte-li si 1x „Historia Insignium Illustrium sev. Operis Heraldici“, dále 1x „Bohuslav Balbín: Miscellaneorum Historicum Regni Bohemiæ…“ a 1x „Abriß der Heraldik oder Wappenkunde…“ jedná se o 3 CD v celkové ceně 300 Kč.

Uplatníte-li však požadavek nahrát všechny 3 CD na 1 DVD, odpočteme Vám 40 Kč (byly ušetřeny 2 CD).

Objednáváte-li např. „Wappenalbum der Gräflichen Familien Deutschlands und Oesterreich-Ungarns etc.“ na DVD a k tomu CD 1x „Bohuslav Balbín: Miscellaneorum Historicum Regni Bohemiæ…“ a 1x CD „Abriß der Heraldik oder Wappenkunde…“, tzn. 3 nosiče, jeden z toho DVD, pak je běžná cena 430 Kč.

POKUD VŠAK UPLATNÍTE NAŠI „EKOLOGICKOU NABÍDKU“, nahrajeme Vám všechny 3 tituly na 1 DVD (pokud je to kapacitně možné, ušetří se tím 2 CD) a výsledná cena se tak o 40 Kč sníží (tzn. dle příkladu ne 430 Kč, ale jen 390 Kč).

Požadavek „ekologické nabídky“ prosím uvádějte u všech objednávek, kde ji hodláte využít. V případě neuvedení v objednávce Vám budou zaslána CD/DVD jako doposud, tedy „co titul, to jedno či několik CD/DVD“.

Poznámka: Reagujeme tak mj. na krok, kdy s ohledem na časté informace o poškození zásilek dodávaných v plastových obalech postupně přecházíme na obaly papírové, přičemž (kde je to možné), doporučené potisky a obaly dodáváme přímo na CD formou souboru DOC s grafickými prvky ve formátu určeném pro tisk. Rovněž 1 přepravovaný nosič má menší pravděpodobnost poškození, než přeprava většího počtu nosičů!